P: Czym jest DC FanDome? 
 
 O: DC FanDome to globalne, organizowane przez DC, darmowe, wirtualne wydarzenie dla fanów z transmisją internetową na żywo i innymi atrakcjami trwające jeden dzień. Obejmuje prezentacje naszych najpopularniejszych filmów, gier, seriali i komiksów oraz ciekawe i szczere rozmowy z osobami, które wykreowały uwielbianych przez nas bohaterów i światy. Zobacz ekskluzywne premiery i sceny zza kulis. Świętuj z innymi fanami i przeżyj niezapomniane chwile. Bądź z nami 16 października!

 

P: Czy DC FanDome jest darmowe? 
 
 O: Tak, DC FanDome jest dostępne całkowicie za darmo.

 

P: Czy udział w DC FanDome wymaga rejestracji? 
 
 O: Nie. Do oglądania DC FanDome nie jest potrzebna rejestracja. Transmisję na żywo może obejrzeć każdy, ale fani, którzy się zarejestrują, będą mieli dostęp do dodatkowych opcji i atrakcji. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zachęcamy wszystkich fanów do założenia konta DC, aby mogli przygotować się na wydarzenie i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi w całym DC Universe.

 

P: Gdzie można oglądać DC FanDome? 
 
 O: Transmisję na żywo będzie można oglądać na stronie DCFanDome.com. Będzie również dostępna na platformach YouTube, Twitch i w serwisach internetowych lokalnych partnerów.

 

P: Czy wydarzenie DC FanDome będzie dostępne w moim języku? 
 
 O: Transmisja na żywo będzie dostępna z napisami w 12 językach: arabskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, polskim, portugalskim, rosyjskim, hiszpańskim i tradycyjnym chińskim. Treści prezentowane na tej stronie będą przetłumaczone zawsze, gdy będzie to możliwe.

 

P: Kiedy odbędzie się DC FanDome? 
 
 O: Główne wydarzenie wideo będzie transmitowane na żywo 16 października o 10:00 czasu PT i potrwa około 4 godzin. Pamiętaj, żeby odwiedzać stronę dcfandome.com w tygodniach poprzedzających wydarzenie, aby uzyskać treści bonusowe w Road to FanDome.

 

P: Co będzie można zobaczyć podczas DC FanDome? 
 
 O: Szczegółowy plan wydarzeń jest trzymany pod kluczem w Fortecy Samotności, ale mamy całe Uniwersum świetnych treści i nowości, i nie możemy się doczekać, aby się nimi podzielić!

 

P: Czy trzeba pobrać jakąś aplikację lub oprogramowanie, aby oglądać lub brać udział w DC FanDome? 
 
 O: Nie, wszystko będzie odbywało się w przeglądarce internetowej. Nie ma potrzeby pobierania osobnej aplikacji.

 

P: Czy wydarzenie DC FanDome będzie dostępne na urządzeniach mobilnych? 
 
O: Tak! DC FanDome będzie dostępne na telefonach i tabletach, jak również w przeglądarkach na komputerach stacjonarnych.

 

P: O której zaczyna się DC FanDome? 
 
O: Planowana godzina rozpoczęcia DC FanDome to 10:00 czasu PST w sobotę 16 października 2021 r.

 

P: Co, jeśli przegapię wydarzenie? Czy będzie można zobaczyć DC FanDome później? 
 
O: Wybrane fragmenty DC FanDome będą dostępne na stronie DCFanDome.com do 31 października 2021 r.

 

P: Gdzie można kupić produkty promocyjne DC FanDome? 
 
O: Szeroki wybór limitowanych produktów związanych z DC FanDome pojawi się w ofercie DC Shop. Poza tym będziemy promowali gamę produktów DC od naszych partnerów z różnych części świata, które będzie można kupić za pośrednictwem ich kanałów.

 

P: Czy wydarzenie jest dostępne wyłącznie w Stanach Zjednoczonych? 
 
 O: Nie. DC FanDome to w pełni globalne doświadczenie i zapraszamy fanów z całego świata do wzięcia w nim udziału!

 

P: Czy będą jakieś ograniczenia co do liczby fanów mogących wziąć udział w DC FanDome? 
 
 O: Nie ma żadnego „limitu frekwencji”. Podobnie jak w przypadku DC Multiverse, dla DC FanDome nie obowiązują żadne ograniczenia!

 

P: Czy podczas DC FanDome będą prezentowane jakieś treści dla osób pełnoletnich lub zawierające przemoc? 
 
O: Ogólnie DC FanDome nie będzie zawierać treści o charakterze seksualnym, związanych z narkotykami, nadmierną przemocą itp. Jeśli jakieś treści nie będą odpowiednie dla niektórych widzów, przed wyświetleniem takiego materiału jednoznacznie o tym poinformujemy.

 

P: Czy wydarzenie będzie „przyjazne dla dzieci”? 
 
O: Transmisja na żywo DC FanDome nie będzie zawierała treści z nadmierną przemocą, narkotykami, seksem itp., ale zachęcamy młodszych fanów do korzystania z serwisu DCKidsFanDome.com, który jest bezpieczny i przyjazny dla dzieci.